ozelsporcugidalari.com olarak ürün gönderimlerinde sipariş verilen şehire ve bölgeye göre depolarımıza en yakın olan anlaşmalı kargo firması ile gönderimler sağlanmaktadır. Ürünlerin müşterilerimize en hızlı şekilde iletilmesini sağlamak için Yurtiçi kargo,, Mng Kargo, Sürat Kargo ve Aras kargo gibi en yaygın ve bilinen kargo firmaları ile çalışmaktayız.

Ürünlerin Gönderim Süreci

  • Gün içerisinde saat 16:00’ya gelen ve onaylanan siparişler aynı gün içinde kargoya verilmektedir (Mücbir sebepler hariç). Siparişinizi saat 16:00’dan sonra oluşturmanız durumunda ürünleriniz ertesi iş günü kargolanacaktır.

Kartlı Ödeme : Ödeme yöntemi olarak banka ya da kredı kartı ile ödemeyi tercih ettiğiniz durumlarda ödemeniz anında onaylanacağı için ürünleriniz hazırlanıp kargolanacaktır.

Banka Havalesi / EFT : Ödeme yöntemi olarak anlaşmalı bankalardan banka havalesi ya da diğer bankalardan EFT yaparak siparişinizi tamamlamanız durumunda, Siparişler yapılan ödeme banka hesaplarımızda göründükten sonra kargolanacaktır.

Saat 16:00’a kadar hesaplarımızda görünen ödemelere ait siparişler aynı gün 16:00 sonrasında görünen siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya verilecektir.

Banka havalesi ve EFT ödemelerinde özelsporcugidalari.com olarak müşterilerimiz %5 Nakit Ödeme indirimi sunmaktayız.

Teslimat Süreleri

Genel olarak anlaşmalı kargolarımızın teslimat süresi 600 Km’ye kadar 1 iş günü, 600 Km’den uzak mesafeler için ise 2 ile 5 gün arasındadır. Kargo firmalarının belirlediği bölgelere adrese teslimat yapılamamaktadır. Adrese teslimat yapılamayan bölgelere istenen kargolar en yakın kargo şubesinden teslim alınmalıdır. Adresinizin teslimat alanı dışında olup olmadığını seçeceğiniz kargo firmasından öğrenebilirsiniz.

  • Bu süreler herhangi bir deprem, doğal afet, sel salgın hastalıklar ve benzeri doğal olaylarda 15 iş gününe uzayabilir ve bu süre zarfında kargo firmasının ya da Özel Sporcu Gıdaları deposunda bekleyebilir.
Yukarı Git